Проект Павла Маркмана в Карась Галереї досліджує сучасний соціум

13 липня в Карась Галереї (м. Київ, вул. Андріївський узвіз 22А) відбулося відкриття персональної виставки Павла Маркмана «Мурашник».

 

 

Павло Маркман – відомий апологет мультикультуралізму звертається до теми глобалізації та комерціалізації війн, як силового продовження економічної політики, що обслуговує великі корпоративні інтереси. Країна, первинно створена,  як інститут насильства все більше і більше підпорядковується економіці, а не політичній пасіонарності, вона займається залученням інвестицій чи то у вигляді капіталів, чи то інтелектуальних та культурних ресурсів.  

 

 

Сучасний світ, як величезний мурашник продукує все нові й нові конфлікти, часто пожираючи сам себе просто для того, щоб отримати ще один поштовх для розвитку. В той же час, існують люди, що принципово не бажають грати по визначеним правилам гри цього безжального соціуму, відсторонюючись від культури споживання, вони, часто свідомо стають прибічниками філософії свободи від соціуму та капіталу, наслідуючи в цьому античного філософа Діогена. Автор у своїх роботах естетизує та захоплюється таким способом мирного протесту проти міжнародних/міжкорпоративних війн.