Проект “По графіку” покаже станкові роботи міжнародних муралістів

23 травня в рамках Kyiv Art Week у бізнес-центрі «Торонто-Київ» (вул. Велика Васильківська, 100) буде представлено проект «По графіку», в якому вперше в Україні будуть експонуватись станкові роботи міжнародних художників муралістів.

 

WAONE  Interesni Kazky “Meaningless moment”

47х39, туш, папір

2015

 

Глядач матиме змогу побачити роботи українських митців Aec та Waone з дуету Interesni Kazki, Сергія Радкевича, Kislow, а також деяких закордонних представникив сфери стріт-арту: JR, Obey, Vhils, Zio Ziegler, Marat Morik, Aaron Li-Hill, Fikos Antonios, Popay, Seth, Kloneyourself, Mono Gonzalez, Fintan Magee, Roti. Більшість з цих митців залишили свої стінописи в Україні, проте вкрай рідко їхні роботи на папері чи полотні можна побачити в нашій країні. Монуметальні твори — це тільки частина творчості багатьох сучасних муралістів, паралельно з муралами вони працюють з галереями та музеями, експонуючи свої твори мистецтва. 

 

Seth, «KIN 3421»

30х42, літографія

2017


Спеціально для проекту «По графіку» Володимир Манжос (Waone interesni kazki) створить мурал. Окрім кольорових муралів Володимир з 2016 року працює над створенням чорно-білих робіт, надихаючись естетикою середньовічних гравюр і переносячи свої фантастичні сюрреалістичні сюжети в публічний простір по всьому світу.

 

Кіріл Лєбєдєв aka Кто «Для тих кому більш за всіх нічого не потрібно»

40х55, акриловий маркер, папір

2017


В експозиції здебільшего буде представлено твори з приватної коллекції Олега Соснова, а також вибрані твори з колекції Дмитра Палієнка та Володимира Манжоса aka Waone.