"Речовий доказ №1": у Києві покажуть естамп

Мистецький простір «Речовий доказ» представляє першу акцію — виставку естампу київських художників, що активно співпрацювали з нещодавно зачиненою культурною лабораторією «Educatorium». Саме там митці проводили не тільки персональні та колективні виставки, але й влаштовували творчі дискусії та майстер-класи.

Усі зображення надано організаторами.


«Речовий доказ №1» —  акт підтримки творчого осередку на вулиці Рейтарській, 8 б та водночас висловлювання щодо неприйняття тієї ситуації, яка  склалася в ареалі заповідної зони Софії Київської. Митці підтримують ініціативу громадського об’єднання «Рейтарська спільнота» та ініціюють серію виставок, протестуючи таким чином проти незаконного заволодіння об’єктами нерухомості та забудови історичної частини Києва.

А. Ходькова, К. Ярош


В експозиції представлено графічні твори — екзистенційні візії,  що  оповідають про оточуючий світ людини та її роль у ньому.  Серед учасників виставки:  А. Гоц, М. Завальний, Г.  Іваненко, Д. Красний, Т. Коблюк, В. Кравець, Є. Полосина,  О. Сабко, Н. Савенко, А. Ходькова та К. Ярош. Окремим блоком експоновано графічну серію М. Вайсберга «Тумани» із масштабного циклу «Слабкий антропний принцип».

М. Вайсберг "Тумани"


Відкриття  виставки "Речовий доказ №1"  відбудеться 9 серпня о 19:00.

Виставка триватиме до 16 серпня.

Галерея “Речовий доказ”, м. Київ, вул. Рейтарська, 8Б, другий поверх.

Вхід вільний.