Резиденція імені Назарія Войтовича представила перший проект
16 червня у галереї «Бункермуз» відбулася презентація проектів перших гостей – митців та активістів Мистецької Резиденції імені Назарія Войтовича, що працювали протягом двох тижнів над темою «Ревіталізація» у рідному селі наймолодшого Героя Небесної Сотні.
Тут і далі – фотографії з відкриття виставки
Надано організаторами
Було презентовано проект, що став можливим завдяки співпраці та підтримці багатьох громадських організацій, фондів, компаній, окремих меценатів, волонтерів та влади. Відбудеться зустріч благодійників проекту. Це результати роботи митців та активістів з Києва, Бахмута та Тернополя: Андрія Парахіна, Віталія Агапєєва, Олександри Павловської, Олени Іванової, Тараса Доненка, документація проекту Ліланда Беті (Техас-Тернопіль). А також спільний музичний проект Юлії Богуславки та гурту ZSUF.
З 2 по 15 червня відбувалась перша програма відкритих майстерень та робота над перетворенням колишнього сільського магазину на комунікаційний центр для громади з освітньо-мистецькою програмою – проект, що є частиною всеукраїнської програми вшанування пам’яті героїв «Небесної Сотні» «ВІДЗНАКИ ГЕРОЇВ» та відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». За словами організаторів, цим проектом вони вшановують пам'ять Назарія Войтовича і винагороджують громаду, у якій виріс юнак та творчу молодь, що реалізовується у сфері, яку понад усе любив Герой. Про перебіг проекту можна дізнатися на сторінці Facebook.
Серед благодійників, партнерів, учасників та волонтерів проекту: СТОВ «ПОДІЛЛЯ», Проект «ВІДЗНАКИ ГЕРОЇВ», та МФ «Відродження», ГО «Родина Героїв Небесної Сотні», ГО «Конгрес Активістів Культури», ГО МЦР «МІСТ», Тернопільська обласна рада, Тернопільська меблева фабрика, Оксана Хомей, Михайло Головко, Олег Матичак,Тарас Демкура (ТВЦ Атріум), Компанія «РОСА», MediaLab (Тернопіль), ГО Центр Розвитку Громад, Проект «Активні Громадяни» від Британської Ради в Україні, Галерея «Бункермуз», Місцева громада, Травневська загальноосвітня школа, Компанія «PRO.CIFROLAB»