Круглий стіл з учасниками проекту «Резиденти Добра» у Мистецькому Арсеналі

26  листопада о 16:00  у  Мистецькому Арсеналі (Київ, вул. Лаврська 10-12) відбудеться круглий стіл з участниками арт-проекту «Резиденти  добра» в  рамках Форуму сучасного мистецтва Art-Kyiv  Contemporary. Захід  передбачає презентацію перформансу «З одного тіста», з якого  стартував арт-проект на відкритті форуму.

 

Одна із кураторів та учасників арт-проекту, Таїсія Мельник, провела мистецьку дію зі змішуванням борошна і води, під час якої інстанція «Тіло  країни» змінювалась. За словами виконавиці перформансу «З одного  тіста…», він є алюзією єднання та закликом до порозуміння та пробудження відчуття тілесності, що притаманне всім нам.

 

«Ми всі – люди, з плоті і крові. Ми всі одним болем і однією боротьбою обійняті. Ми  всі прагнемо свободи  і любові. У нашій  ворожнечі, в нашій нестримній войовничості та відстоюванні своїх інтересів, ми маємо  пам’ятати – ми всі – з  одного  тіста ліплені.»

 

Переглянути експозицію та поспілкуватись з учасниками арт-проекту можна буде у середу за круглим  столом, а прослідкувати за змінами тіста-тіла країни, ви зможете до 30 листопада.

 

Таїсія Мельник, спвікуратор проекту, виконавиця перформансу

 

Міжнародний арт-проект «Резиденти Добра» представлено у рамках ІХ форум сучасного мистецтва ART-KYIV Contemporary. Українські митці показують свої роботи, серед яких живопис, фотографія, відео-арт, інсталяція, перформанс. Кураторами проекту є Расим Сейдімов, Таїсія Мельник.

 

До складу резидентів добра увійшли: Василь Цаголов (живопис) / Расим Сейдімов (живопис, інсталяції, арт-об’єкти) / Ігор Гайдай (фото) / Дан Есиненко (живопис, скульптурна інсталяція), / Темо  Свірелі (живопис, інсталяція),  / Таїсія Мельник (відео-арт, інсталяції, перформанс).

 

Нагадуємо, що у рамках проекту «Резиденти  добра» відбудуться й інші заходи:


5  грудня

Посольство Азербайджанської Республіки в Україні

(Київ, Глибочицька, 24)

16:00 - Презентація Каталогу та Фільму проекту

Вхід за запрошеннями, для медіа за попередньою акредитацією (tayamelnyk@gmail.com).

 

 

Міжкультурний мистецький міст: Україна – Азербайджан – Грузія - Молдова.


Учасники проекту пропонують дружню мистецьку акцію в Баку, Тбілісі та Кишиневі.


В подальшому – двотижнева виставка в Берліні (Німеччина) та Гаазі (Нідерланди)

Молдова – Національний  Музей, м. Тирасполь

Грузія – Національний  Музей, м. Тбілісі

Азербайджан – Національний  Музей, м. Баку