Роботи Рембрандта, Далі, Пікассо виставлять на торги в Києві

28 вересня 2017 року у залах аукціонного дому «Золотое Сечение» (Київ, вул. Первомайського, 4) відбудуться торги тиражного мистецтва EDITIONS. Організатор – аукціонний дім «Золотое Сечение».

 

Загальна кількість робіт – 55 творів.

 

На передаукціонній виставці, яка пройде з 20 по 27 вересня, будуть представлені роботи найвідоміших світових художників, а також твори вітчизняних класиків та шістдесятників.

 

 

Одна з перлин колекції – офорт «Святий Ієронім у темній кімнаті» всесвітньо визнаного генія, голландського художника Рембрандта ван Рейна – прижиттєвий відбиток великого художника, який датується 1642 роком. Подібний офорт було продано на аукціоні Christie's у 2016 році за 86 тис. фунтів стерлінгів. Стартова ціна офорта «Святий Ієронім у темній кімнаті» на київський торгах – $2,5 тис.

 

Рідкісні гравюри та офорти старих майстрів – Пиранези, Дюрера, Саделер, Раймонд, Шишкіна, Богаєвського також стануть лотами майбутніх торгів.

 

 

Серед інших топ-лотів аукціону – твори Сальвадора Далі, Пабло Пікассо, Альберто Джакометті, Анрі Матісса, Овсепа Пушмана з оригінальними підписами авторів. В Європі подібні роботи йдуть з торгами за десятки тисяч доларів, на майбутніх торгах стартові ціни на них будуть варіюватися від $ 1тис. до $3 тис.

 

Спражня родзинка аукціону – твори великого японського майстра Кацусіки Хокусая. Точні копії його двох найвідоміших графічних робіт – «Велика хвиля у Канагава» та «Вид на лодочний міст у Сано в провінції Кодзука», виконані в Японії у 19 столітті у складній багатобарвним техніці літографії.

 

 

Серед українських авторів, роботи яких представлені на аукціонних торгах та експозиції, – Василь Касіян, Михайло Дерегус, Леопольд Левицький, Григорій Гавриленко, Олександр Аксінін, Ернест Котков.

 

«Ми зібрали колекцію рідкісних та цікавих робіт, багато з яких віддруковані під наглядом художників і підписані безпосередньо самими авторами. При цьому, стартова вартість лотів навмисно занижена, адже наша мета – викликати азарт досвідчених колекціонерів, а також долучити до світу мистецтва молодих збирачів прекрасного. Досвід минулого року показав: тиражне мистецтво всесвітньо відомих авторів дуже цікаво початківцям українським колекціонерам, які розуміють його цінність завдяки своїм подорожам, відвідинам зарубіжних галерей», – співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение» Михайло Василенко.

 

Таймінг виставки та аукціону:

 

20-27 вересня 2017, 11-19: 00 (без вихідних)

Адреса: Київ, вул. Л. Первомайського, 4, «Золотое Сечение».

 

Реєстрація на аукціон: 20-28 вересня. Аукціон відбудеться 28 вересня 2017 о 19:00.

 

Каталог лотів буде доступний на сайті АД «Золотое Сечение» з 20 вересня.