Осіння серія аукціонів Sotheby’s у Гонконгу принесла $466.1 млн

Осіння серія аукціонів Sotheby's у Гонконгу поточного року завершилася із прибутком у 466.1 мільйонів доларів США, що на 15% більше, ніж у жовтні 2017 року, так само як і минулого квітня. Найціннішим у ряді з 20-ти аукціонів став монументальний сучасний шедевр Zao Wou-Ki, який продавався за рекордну суму в 65 мільйонів доларів США.

 

Фото: artdaily.com

 
«Цей рік може бути найкращим для Sotheby's Asia завдяки об’ємам продажів, котрі наближаються до 1 мільярда доларів, — коментує виконавчий директор Sotheby's Asia Кевін Чін (Kevin Ching). — Сезон за сезоном, ми залучаємо нових колекціонерів і сприяємо розвитку ринку, що є результатом інноваційних концепцій продажу та інвестицій у технології».

 
«Останні 45 років Sotheby's перебуває на передових позиціях на арт ринку Азії, тому ці продажі є ще одним свідченням нашої ролі у русі сьогоднішніх тенденцій, — сказав голова Sotheby's Asia Патті Вонг (Patti Wong). —Продумана курація захоплюючих можливостей, що ми їх об'єднали, продовжує передбачати смаки сучасних колекціонерів і закріпила позицію Гонконгу як міжнародного пункту для азійського та західного мистецтва».

 

Джерело: artdaily.com