Sky Art Foundation покаже «Живу матерію»

17 травня о 19:00 в арт-просторі Sky Art Foundation (м. Київ; вул. Стрілецька, 7/6) розпочнеться нова виставка Наталії Корф-Іванюк. У проекті «Жива матерія» художниця продемонструє «здатність фарб жити і перетікати у світ кольорової гармонії».

 

Тут і далі – роботи Наталії Корф-Іванюк

 

На виставці буде представлено близько 20-ти нових живописних робіт художниці, створених впродовж 2016 року. Всі вони експонуватимуться вперше. «Моя нова серія робіт - це підтвердження існування такої мови, існування “живої матерії” як  форми творчого самовираження. Фактура фарби, тканина, колаж допомагають досягти бажаного ефекту, створити ілюзію гри на полотні, залучити глядача до взаємодії з кольором…», – описує власний проект Наталія Корф-Іванюк.

 

 

Наталія Корф-Іванюк народилася 1985 року в м. Кременчук Полтавської області. Брала участь у виставках і пленерах в Україні та за кордоном. З 2010 року – член Національної Спілки Художників України. Роботи Корф-Іванюк зберігаються в приватних та музейних колекціях України, Росії, Канади, Німеччини, Франції. Нині художниця живе та працює у Києві.

 

Відвідати «Живу матерію» можна до 5 червня.