Слабкість та сила жінки у виставці Володимира Костирка

29 квітня о 19:00 в арт-центрі Я Галерея у Києві (вул. Хорива, 49Б) відбудеться відкриття нової виставки львівського художника Володимира Костирка – «Art... & Of». Сюжетами його нових робіт стали переважно біблійні історії, які показують жіночу силу та слабкість.

 

Володимир Костирко. JAEL AND SISERA (полотно, олія, 2015)

 

За словами художника, «задум серії з’явився під час повстання і утвердився в час війни, коли феміністками створювалися жіночі сотні. Тоді зникла доктрина про жіночу пацифістичну природу». «Любов і смерть – ось і все, про що варто малювати. Так вважав не один митець, цього буде удосталь в новій серії Володимира Костирка. Знаний містифікатор від нового старого майстерства, Костирко не полишає улюблених тем: іконографії протестних рухів та кримінальної історії мистецтва. Цього разу предметом дослідження стала озброєна жіноча рука», – говорить про нову виставку Костирка мистецтвознавець Борис Філоненко.

 

Володимир Костирко. До проекту ART... & OF (2015, полотно, олія)

 

Володимир Костирко. До проекту ART... & OF (2015, полотно, олія)

 

Володимир Костирко народився 1967 року. Із 1994 року – автор і учасник групових та персональних проектів в Україні та за кордоном. Нині живе та працює у Львові. Його вважають головним реконструктором естетичного образу-міфу «міста Лева» і загалом Галичини як продукту латинської цивілізації.

 

 

Виставка «Art... & Of. Володимир Костирко» триватиме до 1 червня.