Соціальний фотопроект «Схід. Фрагменти»: фотографії зроблені у зоні АТО

 

Із 12 по 14 грудня  з 11:00 до 20:00 у просторі Боттега Галереї (Київ, вул. Михайлівська, 22 Б) проходитиме соціальний фотопроект «Схід. Фрагменти», кураторкою якого виступає Тетяна Шатц, а організаторкою – Марина Щербенко.

 

У рамках фотопроекту «Схід. Гідність» відвідувачі зможуть побачити збірку фотографій, зроблених волонтерами під час поїздок до зони бойових дій. Ці фотокартки  наштовхують на роздуми про моральні та матеріальні цінності, про той ризик, який щоденно зазнають бійці, про їх біль та боротьбу, про мрії та незламність духу, про їх почуття та надію . Цілими місяцями захисники України не бачать своїх рідних, не чують теплих слів та слів підтримки, які в умовах війни набувають ще глибшого сенсу та більш потужної сили. Отримуючи листи, котрі привозять волонтери, військові радіють як діти, а по їх мужніх обличчях течуть сльози. Захисники вірять, що, поклавши до кишені  бронежилету згорнений в кілька разів аркуш паперу з теплими словами, вони захищають себе від смертоносної кулі.

 

Одна з фотографій соціального проекту «Схід. Гідність», зроблена у зоні АТО

 

Організатори соціального проекту «Схід. Гідність» пропонують усім небажаючим долучитися до моральної підтримки наших захисників. У рамках цієї виставки 12, 13 и 14 грудня з 11:00 до 20:00 будуть збиратися листи та дитячі малюнки для того, щоб відвезти та передати їх військовим на передову. Теплі, сповнені любов’ю та словами подяки листи, які повністю вкриють стіни галерейного простору, продемонструють єдність українського народу, а згодом  нададуть Захисникам сили і назавжди залишаться в їхніх серцях.

 

Також в рамках фото проекту «Схід. Гідність» благодійний фонд «Центр допомоги» розпочне збір коштів для проекту «Гідність», метою якого є ремонт протягом найближчих трьох місяців п’яти палат інтенсивної терапії Головного військового клінічного госпіталю. У цих палатах лікуються поранені солдати із зони АТО, які в результаті важких травм і складних операцій по кілька місяців перебувають без свідомості і потребують особливого цілодобового лікування та догляду. Наразі ці люди вимушені лежати в старих, не відремонтованих приміщеннях реанімації Інфекційного відділення госпіталю. А сім’ї таких солдатів не мають гідних умов для проживання поруч, аби завжди бути поблизу рідних в разі необхідності.