Стартує виставка-ярмарок «Різдвяний Арсенал»

З  17 до 21 грудня у Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська, 10-12) проходитиме виставка-ярмарок «Різдвяний Арсенал».  Відкриття 17 грудня з 15:00 до 21:00.

 

У програмі ярмарку:

- Подарунки для дітей і дорослих від понад 120 кращих майстрів України

- Дитячі та мистецьки книги

- Більш ніж 60 майстер-класів та читань казок

- Музична сцена, ігри, ласощі

 

Протягом грудня працюватиме Пошта Святого Миколая – спеціальна скринька у Мистецькому Арсеналі і сторінка на інтернет-порталі газети «Сегодня», за допомогою яких діти надсилають свої листи з розповідями про найзаповітніші мрії. А 19 грудня (з 17:00 до 19:00) Святий Миколай зустрінеться із авторами листів, щоб виконати їхні бажання.

 

 

На головній музичній сцені виступатимуть: юні артисти продюсерського центру PARADIZ, переможці дитячої Нової хвилі, дитячого Євробачення, телевізійного проекту «Голос.Діти», Sanremo Junior, Дитячий фольклорний театр «Дай боже», Київський дитячий хор «Щедрик», художній колектив «Дитяча опера», хор Муніципального театру опери і балету для дітей, хор «Веснівка», гурт  «Шпилясті кобзарі» і бандурист, композитор та аранжувальник Ярослав Джусь, фольк-студія «Правиця», хореографічний ансамбль «Лотос», освітнього культурного центру «Дивосвіт».

 

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті Мистецького Арсеналу.