Столичний художник відкине тінь на полотно

«Час полотна» – новий проект українського художника Ярослава Присяжнюка, який триватиме з 1 до 19 грудня в Щербенко Арт Центр. У виставці митець покаже картини олією на полотні та відео, які є «всього лиш довільно зафіксованим моментом».

 

Ярослав Присяжнюк. Із серії «Час полотна» (2015)

 

Ярослав Присяжнюк – про експозицію:

 

«Проект “Час полотна” розглядає існування в часі самого полотна, яке ще не стало носієм для авторського задуму та ідентичність котрого не вичерпується цією авторитарною стратегією презентації. Проте з чистим полотном відбуваються події: зміна освітлення, сонячні відблиски чи комахи, що випадково потрапили в кадр, стають документацією його існування в часі та просторі. Ці події багато в чому є циклічними, нелінійними, повторюваними. Це проект про бекграунд картини, що здебільшого залишається непоміченим та маргінальним, проте має свою автентичність».

 

Ярослав Присяжнюк (нар. 1973) – український художник. Народився в м. Київ. Закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури (1999). Стипендіат програми «Gaude Polonia» міністерства культури Польщі (2003). Учасник групових виставок (2000-2015). Персональні виставки митця відбувалися в Боттега Галереї, галереї L-art (Київ, 2004); галереї «36», на арт-проекті Artvilnius (Вільнюс, Литва). Живе і працює в Києві.

 

Відкриття проекту «Час полотна» – 1 грудня о 19:00 за адресою: м. Київ; вул. Михайлівська, 22В.