Стрілянина на арт-фестивалі в Нью-Джерсі: 22 людини поранено

Двадцять дві людини отримали поранення у стрілянині двох банд на 24-годинному фестивалі мистецтв в Трентоні, штат Нью-Джерсі, у ці вихідні. За словами чиновників, один з підозрюваних злочинців був убитий поліцією, іншому висунуто обвинувачення, а третій — в критичному стані.


Стрілянина відбулася близько 2:45 ранку в неділю на фестивалі Art All Night-Trenton, який проходив в історичній будівлі Roebling Wire Works Building. 12-річний захід, який вітає подання професійних і аматорських художників і включає в себе більше 1500 творів мистецтва, живу музику і графіті, а також кінофестиваль, був однією з ознак відродження міста як художнього анклаву.

 

Фото: The Art Newspaper

 

«Ми дуже вражені. Ми глибоко засмучені. Наші серця болять, і наші очі в сльозах, але наша відданість справі і рішучість побудувати кращий Трентон через співтовариство, творчість і натхнення ніколи не зникнуть. Не сьогодні. Ніколи», — йдеться в заяві на сторінці фестивалю у Фейсбук.


Однак перед фестивалем висловлювалися припущення про можливі спалахи насильства, у тому числі повідомлення в соціальних мережах, які застерігали людей від відвідування. «До початку стрілянини співробітники поліцейського управління Трентона повідомили організаторам заходу, що захід необхідно закрити», — заявив на прес-конференції в неділю Анджело Онофрі, прокурор округу Мерсер. 


«Мене засмучує те, що публічний напад, такий як цей, привернув увагу до нашої столиці в День батька. Ця увага мала бути зосереджена на заході Art All Night, який щорічно відвідує більше 25 000 людей, аби насолоджуватися мистецтвом в Трентоні, — йдеться в заяві мера Еріка Джексона. — Ми сильне і стійке місто. І я хочу запевнити кожного жителя і гостя міста Трентон, що мій офіс і поліцейський відділ Трентона дуже серйозно ставляться до цього інциденту. Ми працюємо з прокуратурою округу Мерсер і з усіма сусідніми правоохоронними органами, щоб впевнитися, що захищеність Трентона зросла і наші вулиці і громадські місця безпечні».

 

Джерело: The Art Newspaper