«Сучасне мистецтво, древні зарплати»: протест під стінами МоМА

Цього вівторка працівники Музею сучасного мистецтва Нью-Йорка (МоМА) та громадські активісти з організації Local 2110 влаштували акцію протесту під стінами закладу. Вони скаржаться на незадовільні виплати заробітної плати та пільг щодо медичного страхування для працівників музею.

 

 

О шостій годині вечора біля МоМА зібралося близько 100 мітингувальників. Вони прийшли на акцію з гаслами «Сучасне мистецтво, античні зарплати», «Немає контракту – немає миру», «Скорочення страхування – це не чесно» («Cut Our Healthcare, That’s Not Fair»). Головною причиною протесту став новий контракт керівництва музею з його працівниками, за яким останні повинні взяти на себе додаткові витрати з охорони здоров’я.

 

 

«Музей сучасного мистецтва має видатних співробітників. Зараз ми ведемо переговори з Local 2110, і сподіваємося, що зможемо досягнути позитивного результату для співробітників музею та усіх зацікавлених», – прокоментував ситуацію прес-секретар МоМА.

 

 

Процес переговорів між керівництвом МоМА та активістами триває з травня і пройшов вже чотири етапи. Наступний, – п’ятий, – заплановано на цей тиждень.

 

На фото – акція протесту під стінами Museum of Modern Art в Нью-Йорку

 

Джерело: hyperallergic.com