Малюнки, яких ви не бачили, розкажуть про Мерілін, яку ви не знали

Колекція малюнків зірки 1950-х років Мерілін Монро була виставлені на торги минулого тижня на аукціоні Julien’s Auctions в Лос-Анджелесі. Графічні твори відомої акторки та співачки відображають той інтимний закуток її життя, який донедавна лишався в тіні сяючого й далекого поп-культурного образу, закарбованого Енді Ворголом у його знаковому творі "Мерілін" (1962). 

 

Тут і далі — твори Мерілін Монро, представлені в рамках аукціону Julien’s Auctions

Фото: Julien’s Auctions

Малюнки, вперше представлені широкому загалу, виконані пастелями Конте та фарбами та являють собою прості ескізи постатей, тварин та об'єктів з підписами на кшталт "Коханий дивиться як спить його кохана" ("Lover Watching His Love Sleep") або "Із вогню та в полум'я" ("Jumping into the Frying Pan From the Fire"). Вони зображають сцени кохання, ранкові пробудження, літніх людей на лаві, жінок в ажурних панчохах. 

Документи, представлені в рамках аукціону поруч з малюнками та багатьма іншими речами Мерілін, вказують на те, що ці твори були створені в рамках навчання на заочному курсі в художній школі "Famous Artists School", до якої вона вступила в кінці 1950-х років. Малюнки показують іншу, маловідому Мерілін мисткиню, яка прагнула постійного самовдосконалення, жінку, чия бібліотека налічувала більш ніж 400 книг з історії мистецтва, філософії та різних наук.

 

Джерело: anothermag.com