Танцювальний перформанс за участі дітей-біженців помандрує Україною

Танцювальний перформанс «В очікуванні невідомого» вирушає в тур українськими містами. В основі проекту – історії дітей з табору для біженців у місті Тцеровані (Грузія).

 

Кадр із відеоролика до проекту

 

Постановником «В очікуванні невідомого» є хореограф і продюсер зі Швеції Бенно Воорхам. Окрім хореографії в перформансі задіяно театральні практики, відео-арт і живопис сирійського художника Абдулла Омарі.

 

Після закінчення навчання у Школі розвитку нового танцю (SNDO) Бенно Воорхам в Амстердамі працював незалежним хореографом багатьох танцювальних проектів по всій Європі. З 1995 року Бенно інтенсивно працює в країнах колишнього Радянського Союзу, де проводить майстер-класи, займається хореографією та постановкою колективних проектів. Бенно поставив кілька успішних вистав для дітей та молоді, в тому числі виставу «ДІМ». У 2013 році відбувся тур проекту «Дім» 13 містами України.

 

«В очікуванні невідомого» вже показали у Львові (30.08). На черзі – Ужгород (01.09), Луцьк (03.09), Житомир (04.09), Тернопіль (07.09), Івано-Франківськ (08.09) та Чернівці (09.09). Вхід на захід – вільний.

 

Детальніше про проект можна дізнатися у відео.

 

Фото: youtube.com