Теренс Кох та інші згадають про загиблих в Орландо

Сьогодні увечері художники Edlin Gallery (Нью-Йорк) вшанують пам’ять жертв стрілянини в американському Орландо. У рамках проекту новий перформанс покаже і канадський митець китайського походження Теренс Кох.

 

«Бджолина капела» Теренса Коха

 

Під час заходу Кох зачитає імена та прізвища загиблих у гей-клубі «Pulse» під музичний супровід. Перформанс супроводжуватиме кінопоказ, світлова інсталяція та експозиція робіт Парвюза Шарми, Брюса ЛаБрюса, Джека Сміта, Вейкфілда Пула та інших митців галереї.

 

Кілька років тому Теренс Кох повідомив про намір піти з мистецтва, але нині повернувся до творчості. Він створює інсталяції з недовговічних матеріалів переважно на екологічні теми. Останній з його проектів називався «Бджолина капела» та був присвячений проблемі скорочення світової популяції бджіл.

 

Теренс Кох. Фото: wikipedia.org

 

Нагадаємо, стрілянина в гей-клубі «Pulse» в Орландо відбулася 12 червня і стала масовою трагедією з найбільшою кількістю жертв в історії США, забравши життя 53 осіб. Цього тижня інша американська художниця також вшанувала пам’ять загиблих білим прапором.

 

Джерело: observer.com