Тістол, Маценко, Сидоренко та інші трансформували сучасність у Відні

З’явилися подробиці про проект «Україна. Трансформації сучасного», що відбувся у Відні в рамках Днів української культури наприкінці листопада. Організатором виставки став місцевий Центр українських ініціатив, а вітчизняних художників на ній представив харківський арт-простір «ЄрміловЦентр».

 

Тут і далі – фото з виставки Олексія Яловеги

 

Участь в «Трансформаціях сучасного…» взяли так вітчизняні митці, як Анна Бєкєрська, Назар Білик, Артем Волокітін, Сергій Григорян, Володимир Гуліч, Олег Дроздов, Віталій Кохан, Настя Лойко, Белла Логачова, Тетяна Малиновська, Микола Маценко, Роман Мінін, Лесь Панчишин, Віктор Покиданець, Роман Пятковка, Олексій Сай, Віктор Сидоренко, Андрій Сидоренко, Олег Тістол, Антон Ткаченко, Олексій Яловега.

 

 

«Художники по-своєму перевтілюють, аналізують і змінюють те, що відбувається навколо, відображаючи в своїх творах дух часу і свій внутрішній світ. Вони відводять нас від простоти сприйняття, ставлять питання і примушують замислитися: що відбувається? що сталося? що з нами буде далі?.. Саме у процесі повсякденної трансформації матеріальної та інтелектуальної реальності, яку проживає людина “тут і тепер”, ми отримуємо дієвий, у тому числі і мистецький, сценарій буття», – розповідає Наталія Іванова, куратор виставки та директор «ЄрміловЦентру».

 

 

Джерело: yermilovcentre.org