Тістол, Мінін, Маценко та інші відкриють «Нові перспективи» в Нью-Йорку

Галерея «Мистецька збірка» представить в Нью-Йорку проект «New Perspectives: 8 Contemporary Artist from Ukraine». До виставки увійдуть твори художників, які, на думку організаторів, втілюють перспективу українського арту на світовій арені.

 

Михайло Деяк. «Klichko Brothers Emotions» (2014). Тут і далі – роботи з виставки 

 

У нью-йоркській «Новій перспективі…» візьмуть участь Михайло Деяк, Анна Валієва, Артем Волокітін, Тетяна Маліновська, Микола Маценко, Степан Рябченко, Олег Тістол та Роман Мінін. Куратори проекту: Юлія та Максим Волошини, Вольтер Гойдиш. Символічно, що актуальне і концептуальне мистецтво буде представлено в старовинному класичному маєтку Fletcher-Sinclair Mansion. Такий контраст, – впевнені організатори, – ще більше підкреслить новаторські та експериментальні ідеї, а також покаже, як з плином часу нам відкриваються все нові й нові горизонти у мистецтві та культурі.

 

Роман Мінін. «Нагорода за мовчання»

 

 


 

«Організатори вважають, що в Україні сформовано нове перспективне покоління художників, які мають високу кваліфікацію в традиційній теорії мистецтва, і в той же час гостро усвідомлюють актуальні глобальні проблеми. У проекті представлені автори, що працюють у власній унікальній і впізнаваній техніці. Вони піднімають питання творення і руйнування, національної ідентичності, пошуку власного унікального шляху на межі минулого і сьогодення, східних і західних традицій», – йдеться в офіційні заяві проекту.

 

Артем Волокітін. «Видовище. Земля» (2015)

 

Олег Тістол. «Неофольк» (фрагмент)

 

 «New Perspectives: 8 Contemporary Artist from Ukraine» триватиме у Нью-Йорку з 1 до 20 грудня.