Творчість про жінок та жіноча творчість – у безкоштовній лекції Культурного проекту

Культурний проект запрошує на безкоштовну лекцію «Творчиня», яку проведе мистецтвознавиця та філософ Тамара Злобіна. Вона розповість про жінок-мисткинь, а також про місце жінок у «чоловічій культурі». Подія відбудеться 9 липня о 19:00 на території Освітньої станції 31В1 (м. Київ; вул. Пушкінська, 31-В-1).

 

Ілюстрація до проекту

 

«Чи є символічні ресурси для жінок у культурі, створеній чоловіками? Чи наше суспільство цінує і заохочує жіночу творчість як таку, у всіх її проявах – від материнства і створення домашнього затишку до величних поем і симфоній? Ця лекція – про творчість як життєвий принцип і про професійні досягнення тих жінок, які мали відвагу бути вірними власним талантам», – розповідають про лекцію «Творчиня» її організатори.

 

«Творчиня» – частина вільного лекторію «Поверх фемінізму», організованого Культурним проектом спільно з Фондом імені Гайнріха Бьолля в Україні. Курс передбачає 5 лекцій, які допоможуть переосмислити соціальну роль жінки у ХХІ столітті. Куратор проекту – Тамара Злобіна. Для участі в лекціях необхідно обов’язково пройти реєстрацію за посиланням.

 

Джерело: culturalproject.org