Твори про ісламських терористів та іграшкових тварин вилучили з виставки

Проект «ІДІЛ загрожує Сільванії» художниці Mimsy довелося вилучити з виставки «Пристрасть до свободи», що триває в Mall Galleries (Лондон).

 

Тут і далі – твори із серії «ІДІЛ загрожує Сільванії»

 

Серію робіт довелося прибрати через її «потенційну небезпечність» на прохання поліції. Полісмени дозволили «ІДІЛ загрожує Сільванії» залишатися в експозиції лише за умови, якщо організатори сплатять  £ 36000 за додаткові заходи безпеки на шість днів виставки. «На наше здивування, насмішка над терористичним угрупуванням стала причиною страждань не лише на на Близькому Сході, а й у Європі», – прокоментували ситуацію куратори.

 

 

У циклі «ІДІЛ загрожує Сільванії» образи бойовиків «Ісламської держави» приміряють на себе дитячі іграшки фірми «Sylvanian Families». Іграшкові тварини засмагають на пляжі, п’ють пиво, дивляться телевізор і займаються іншими повсякденними справами в той час, як десь на фоні їхньої буденної рутини ховаються озброєні джихадисти.

 

 

 

Художниця Mimsy не випадково приховує своє ім’я під псевдонімом. Вона походить з єврейської родини, якій довелося переховуватися в Лівані, тому таким чином уникає нових переслідувань.

 

Джерело: theguardian.com