У Closer покажуть квазіархеологічне дослідження одного готелю в Ужгороді

 

4 липня в арт-центрі Клоузер відбудеться відкриття виставки Міті Чурікова та Маркуса Хіпа «Закарпаття». 

 

Зображення надане організаторами

 

«Закарпаття» – робота Міті Чурікова та Маркуса Хіпа, створена у рамках резиденції «Вибачте, номерів немає» в Ужгороді у 2018 році. Виставка представляє собою квазіархеологічне дослідження готелю «Інтурист-Закарпаття» у місті Ужгород. Позбавлений можливості сприйняття лінійної розповіді, глядач знайомиться з двома історіями, що сталися у готелі. Робота не є рефлексією на факти або політичні події, так само як і не являє собою критику чи твердження. Це постмодерністична позиція – портрет поверхні матеріалів, з яких складається довкілля, що нас оточує, своєрідний культурний шар, який у майбутньому буде говорити про нас так само, як тексти і фільми, які ми створюємо.

 

Виставка триватиме до 21 липня 2018 року. Відкриття виставки відбудеться 4 липня о 19.00.

 

Графік роботи виставки: вівторок–субота 13.00–18.00

 

Подія у Facebook

 

Арт-центр Closer

Київ, вул. Нижньоюрківська, 31

 

Окрема вдячність куратору резиденції «Вибачте, номерів немає» Петру Рясці.

 

 

Про художників:


Мітя Чуріков народився 1985 року в Києві, Україна. Навчався в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури в Києві та Berlin University of Arts UdK (Університет мистецтв, Берлін). Живе та працює у Києві та Берліні.

 

Маркус Хіп народився 1984 року у Карл-Маркс-Штадт, Німецька Демократична Республіка. Фотограф та режисер таких фільмів як Zima (2013), Du siehst so aus wie ich mich fühle (2010) та Blindflug (2007).