У ЦУМі відкриється виставка чотирьох знаних сучасних митців

21 грудня в столичному ЦУМі (м. Київ, вул. Хрещатик, 38, 7 поверх) відкриється виставка сучасного мистецтва «Triangle», присвячена триріччя діяльності фонду Sky Art Foundation. На виставці будуть представлені роботи чотирьох відомих авторів різних напрямків творчості — Юрія Коваля (живопис), Юрія Мусатова (колекційна кераміка), Олександра Корбана і Андрія Калькова (обидва художника є стріт-артистами).

 

Загальна кількість робіт — близько 30 творів.

 

До свого триріччя Sky Art Foundation не випадково вирішив представити три види мистецтва — класичний живопис, керамічну скульптуру і стріт-арт.

 

Читати також: «Мої гори»: відомий кераміст Юрій Мусатов представить новий проект

 

«Число три — один з найдавніших і потужних символів. Магія числа властива і для мистецтва. Причому, в рівній мірі різним його проявам. Ми не надаємо перевагу жодному з розглянутих видів арту і не сковуємо художників певною тематикою. Наша мета — показати мистецтво з різних сторін і дати глядачеві розуміння того, що кожен з видів арту виконує одне з головних своїх завдань — освічує публіку», — зазначає Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation.

 

Юрій Мусатов. Із експозиції «Triangle»

Надано організаторами

 

Освіта за допомогою мистецтва — одна з функцій, яку вже три роки реалізує Фонд. На його рахунку — організація і фінансування понад 80 індивідуальних і групових виставок українських і закордонних авторів, благодійних заходів, проведення міжнародного фестивалю Mural Social Club за участю світових зірок стріт-арту, проведення арт-резиденцій, участь в аукціонах, підтримка молодих талановитих авторів і багато іншого. Діяльність Фонду висвітлювали такі світові видання як The Guardian, BBC, Forbes, Vogue, Brooklyn Street Art, The Street Art News, Street Art United States і сотні інших шанованих міжнародних ЗМІ.

 

Читати також: Юрій Коваль: «У мистецтві для мене важливе художнє узагальнення»

 

«Три роки на українському арт-ринку — це вже досвід з довгою «бородою». І, тим не менш, це лише початок — в планах ще багато цікавих проектів як в Україні, так і за її межами», — обіцяє директорка Sky Art Foundation Юлія Островська.

 

Організатор заходу — Sky Art Foundation, партнери — Business Gallery Ukraine і ЦУМ.

 

Експозиція триватиме до 28 січня, вхід для всіх охочих — вільний.