У Дніпрі хочуть продати унікальну пам'ятку архітектури конструктивізму

10 квітня о 16.30 в Українському кризовому медіа-центрі (Український дім на Європейській площі, вул. Хрещатик, 2, Київ) відбудеться публічна дискусія навколо продажу унікальної пам`ятки архітектури конструктивізму — Палацу Ілліча у Дніпрі. Ініціатор дискусії — мистецька ініціатива ДЕ НЕ ДЕ. 

 

За інформацією ProZorro.Продажі 14 квітня на аукціоні продаватимуть Палац Ілліча у Дніпрі. Це унікальна пам`ятка архітектури конструктивізму 1932 року (архітектор Олександр Красносельський).

 

Фото: Леонід Варламов

 

Багато років Палац культури стоїть зачинений і занедбаний, маючи статус пам’ятки архітектури місцевого значення. Яке майбутнє чекає Палац Ілліча у приватній власності? Чи буде збережена його визначна архітектурна цінність? Чи залишиться його функціональне призначення? Чи не стане він черговим безликим комерційним ТРЦ?

 

 

Мистецька ініціатива ДЕ НЕ ДЕ ініціює публічну дискусію про те, як сьогодні знецінюється та продається культурна спадщина українського радянського модернізму. 10 млн. грн. за шедевр конструктивізму?

 

До дискусії запрошуються пам’яткоохоронці, чиновники, історики, мистецтвознаці, громадські активісти, представники медіа та усі зацікавлені. Вхід вільний. Акредитація на місці.