У Харкові пройде artist talk афроамериканського митця Баєте Росс Сміта

19 лютого о 15.00 у харківському ЄрміловЦентрі відбудеться artist talk афроамериканського художника Баєте Росс Сміта “Соціальне мистецтво + мистецтво нових медій: вплив на суспільство”.

Баєте Росс Сміт — митець, що дотримується стратегії поєднання нових та традиційних медіа з суспільними практиками. Його головна мета — зробити мистецькі проекти на актуальні теми сучасності доступними і зрозумілими для широкого кола глядачів, адже сьогодні медіа-мистецтво є відображенням соціальної реальності та трансформацій суспільства. 

 

Баєте Росс Сміт

Фото: YouTube

 
New Media Art розширює кордони сучасного мистецтва, активно порушуючи та досліджуючи різноманітні теми, повязані з соціальними явищами та процессами. У рамках зустрічі Баєт зосередиться на окремих потужних проектах, що залишаються актуальними для різних суспільств вже протягом тривалого часу. 

 
Також митець розкаже про реальність роботи сучасного митця у міждисциплінарному вимірі та процес засвоєння нових навичок, важливих для успіху різноманітних проектів. 

Мова заходу — англійська з перекладом на українську.
Фільми та супровідні матеріали англійською.

 

Зустріч організовує Американський дім за підтримки Посольства США в Україні, у партнерстві з ЄрміловЦентром та центром “Вікно в Америку”.

 

 

* * *

Баєте Росс Сміт — митець, фотограф, мультимедіа-художник та кінематографіст із району Гарлем у Нью-Йорку. Свою кар’єру він розпочав як фотожурналіст у компанії “Найт Ріддер” (Knight Ridder), згодом працював мультимедіа-художником та автором видань New York Times та POV. 

 
Його роботи були представлені у різних куточках світу за підтримки Смітсонівського Інституту, художньої комісії Сан-Франциско, Бруклінського музею, Оклендського музею в Каліфорнії, Центру Шомбурга, фото-фестивалю Unseen Photo Festival (Амстердам), Гете Інституту (Гана) та Національної галереї мистецтв “Захета” (Польща).

 
Колабораційні проекти “На ходу” ("Along The Way") та “Міст запитань: чорношкірі чоловіки” ("Question Bridge: Black Males") брали участь у різноманітних фестивалях, в тому числі кінофестиваль незалежного кіно “Санденс” (Sundance Film Festival).