У Києві безкоштовно роздадуть 1000 оптимістичних карток метро

Інститут проблем сучасного мистецтва та art:optimism: запрошують вас на презентацію проекту Optimism:Київ, що відбудеться 21 лютого.

 

Картка метро «Optimism»


Концепція київського проекту полягає в тому, щоб переосмислити слово «оптимізм» в українському суспільстві. Цим проектом ініціатори хочуть показати, що «оптимізм» — це не наївне сприйняття світу кращим, ніж він є насправді, це усвідомлений вибір між тим простором в який нас намагаються занурити і простором який ми можемо збудувати власними силами.

 Мета проекту полягає в тому, щоб кожен учасник, глядач та відвідувач подивився на «оптимізм» як на інструмент для втілення позитивного сценарію життя. Тож організатори, як команда співучасників, партнерів та волонтерів поставили перед собою завдання поширити ідею оптимізму в інтернеті та міському просторі, задокументувати творчий процес і показати його на pop-up виставці в Інституті проблем сучасного мистецтва 21-22 лютого 2017. Долучайтесь до нашого руху та приходьте на виставку.

 

Презентація розпочнеться о 18.00. У рамках відкриття організатори концептуального проекту роздадуть 1000 карток метро «Optimism».

 

Також 22 лютого в Американському домі в Києві пройде обговорення теми оптимізму.