У Києві побудують Музей Революції Гідності

Згідно з рішенням комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування, у центрі Києва виділять земельну ділянку для будівництва Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності. Про це повідомляється на офіційному сайті Київради. Майбутня споруда Музею розташується на Алеї Героїв Небесної сотні.

 

Секретар Київради Володимир Прокопів наголосив на необхідності будівництва Музею, який вмістить майже дві тисячі артефактів, зібраних Інститутом національної пам’яті, й матиме всі необхідні умови для їхнього збереження, реставрації й експонування. Наразі вони тимчасово зберігаються в непристосованих умовах у Музеї Івана Гончара та Музеї історії України у Другій світовій війні, яким бракує площ навіть для своїх збірок.

 

У коментарі на своїй Фейсбук-сторінці начальник управління ландшафтної архітектури та комплексного благоустрою Департаменту містобудування та архітектури Києва Анна Бондар зазначила, що вважає прийняте рішення актом історичної справедливості. 

 

Фото: Музейний простір