У Києві покажуть відому серію фотографій "Танцюристи вночі"

Галерея Brucie Collections (м. Київ, вул. Січових Стрільців, 55) запрошує Вас на відкриття виставки "Танцюристи вночі" відомого американського фотографа  Джордана Меттера, відкриття якої відбудеться 31 травня о 19.00.


Джордан Меттер був включений до рейтингу Top Emerging Artists за 2015 рік (Art Business News) й нещодавно увійшов до Top 100 Photographers on the Web 2017 року за версією XXLPIX.

 

Джордан Меттер. Із серії "Танцюристи вночі"

 

Його книга "Танцюристи серед нас" (Workman Publishing, 2012) — бестселер The New York Times та міжнародний феномен, перевиданий вісім разів.

 

"У фотографіях Джордана Меттера танцюристи перетворюють на свою сцену весь світ", пише The New York Times, а Дайана Сойєр відзначила "захоплюючі фотографії, які вивільняють вашу уяву!"

 

Джордан Меттер. Із серії "Танцюристи вночі"

 

Продовження його книги "Танцюристи вночі" (Workman Publishing, 2016) отримало позитивні відгуки критиків та було висвітлено у засобах масової інформації по всьому світу. Джордан та його робота стали № 1 на Reddit, були помічені Buzzfeed, ABC World News, Today Show, Late Night з Сетом Майерсом та шоу Тайри Бенкс, BBC, NPR, The New York Times, The Huffington Post, Oprah Magazine, New York Magazine, Cosmo, Lincoln Center та Savina Museum of Contemporary Art (Сеул, Корея).

 

Джордан Меттер. Із серії "Танцюристи вночі"

 

Джордан живе з дружиною та двома дітьми у Нью-Йорку і в даний час працює над своєю наступною книгою "Маленькі танцюристи серед нас" (Workman Publishing, 2018).

 

Роботи Джордана Меттера будуть доступними для перегляду та придбання у галереї Brucie Collections з 1 червня до 17 вересня 2017 року.