У Києві покажуть виставку сучасної європейської пейзажної фотографії

27 квітня в київській галереї "Ню Арт" (вул. М.Грушевського 28/2) відкриється унікальна колективна виставка європейської фотографії "Актуальний пейзаж", де будуть представлені спеціально відібрані твори Майкла Кенни, Йозефа Судека, Володимира Селезньова, Владислава Сургучьова, Олександра Нестеровського, Тараса Маляревича, Михайла Палінчака, Наталії Машарової, Олександра Котенко, Євгенії Драч і Дмитра Богачука.

 

Фото: Володимир Селезньов


Мета виставки — показати українському глядачеві яскраві зразки сучасної фотографії та діалог, який відбувається між фотографією та іншими медіумами образотворчого мистецтва. У сучасному світі фотографія вже майже сто років переживає різні етапи свого становлення як одного з головних героїв сучасного мистецтва. В Україні ж це питання не актуалізоване в повній мірі. З дня становлення фотографії як мистецтва пройшло вже не одне десятиліття, але в нашій країні феномен фотографії залишається не вивченим та мало доступним для публіки. Як виглядає художня фотографія сьогодні, які видозміни з часів початку ХІХ століття вона пережила? Візуальні форми інтерпретації реальності набувають все нових виразних форм з чітко співзвучною часу моделлю вираження. Усі ці фактори можна буде простежити на виставці.

 

Фото: Олександр Нестеровський


У рамках проекту буде представлено твори українських та європейських авторів, що працюють в площині сучасної пейзажної фотографії, кожен по своєму, але зі схожою проблематикою сучасного пейзажу.


Виставка фотографії "Актуальний пейзаж" триватиме з 28 квітня до 20 травня 2017 року. 

 

Фото: Михайло Палінчак

Фото: Олександр Котенко