У Києві пройде перший міжнародний постапокаліптичний арт-фестиваль

З 31 серпня до 2 вересня в арт-резиденції Carbon відбудеться перший міжнародний постапокаліптичний фестиваль мистецтв, UrbEx (індустріального туризму та міських досліджень) і геокешингу* «Chernobyling». На три дні локація резиденції перетвориться в постапокаліптичний світ пригод з повітрянм та атомнм цирками, підземним кінотеатром, VR-простором та іншими незвичайними просторами.

 

Усі зображення надано організаторами

 

На відвідувачів чекають унікальні тематичні тури у Чорнобиль, у підземелля та на дахи Києва, квести, виступи рок-, метал- та поп-гуртів з України, Словаччини, атмосферні виставки та перформанси від українських та європейських митців. Денна програма фестивалю присвячена урбаністичним та мистецьким практикам в постіндустріальних просторах і включає серію лекцій, дискусій,  практичних майстерень та дослідницьких документальних стрічок. Підчас фестивалю до Києва приїдуть гості з різних міст України — Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Полтави, — а також зі Словаччини, Болгарії та інших країн.

 

 

Подія має благодійну мету, адже кошти зароблені на фестивалі буде спрямовано на допомогу літнім людям та дітям «чорнобильцям», які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у м. Славутич.

 

 

Дати: 31.08‒2.09.2019

Місце: проспект Академіка Глушкова, 1, 13 павільйон ВДНГ, арт-резиденція Carbon

Організатори: CHERNOBYLing festival

 

Подія у Фейсбуці

 

 

*Геокешинг — туристична гра із застосуванням GPS, яка полягає у знаходженні сховків, створених іншими учасниками гри.