У Києві Ришард Клющинський розповість про мистецтво і науку

Мистецький Арсенал запрошує музейників, кураторів, арт-менеджерів на семінар Ришарда Клющинського «Мистецтво і наука як теоретичний і кураторський виклик», який відбудеться у суботу, 5 травня о 16.00.

 

Ришард Клющинський — професор культурно-медійних досліджень у Лодзькому університеті, Польща, де є головою Школи медіа та аудіовізуальної культури. Професор Академії образотворчих мистецтв у Лодзі. Він пише про нові медіа-мистецтва, кіберкультуру, теорію засобів масової інформації та комунікації, інформаційне та мережеве суспільство, експериментальне кіно та відеоарт. Клющинський критично досліджує питання сучасної теорії мистецтва, авангарду та сучасних художніх практик, є куратором численних міжнародних художніх виставок.

 

Ришард Клющинський

Фото: Flickr

 

На базі «Зустріч мистецтва та науки» у 2011 році Ришард Клющинський створив Центр сучасного мистецтва “Laznia” в Гданську. 

 

Під час семінару Клющинський обговорить завдання, які тенденції art & science ставлять перед людьми мистецтва: художниками, кураторами, галеристами. Він представить різні форми art & science, звертаючись до виставок, які відбувалися в рамках програми. Він також проаналізує різні концепції співпраці між мистецтвом і наукою, а також конкретні підходи та роботи художників, запрошених до програми.

 

Вхід на подію безкоштовний, але необхідно зареєструватися.