У Києві розкажуть, як створити арт-проект для Burning Man

У 2017 році Україна успішно долучилася до фестивалю незалежного мистецтва Burning Man, який щорічно відбувається в США, штат Невада, в пустелі Блек-Рок. Перший в історії Black Rock City український кемп Kurenivka зібрав навколо себе безліч зацікавлених людей зі всіх материків.

 

19 січня о 20.00 у Closer пройде зустріч із українськими учасниками фестивалю. У рамках зустрічі вони розкажуть, як створити свій арт-проект для Burning Man, а також презентують концепцію першого Precompression в Україні — щорічної офіційної події Burning Man, яка проводиться у всіх країнах з великим ком'юніті, щоб об'єднати всіх, хто вже був, або тільки планує опинитися на Burning Man.

 

Зображення надане організаторами


«Представити свій проект на Вurning Man — мрія багатьох. Зробити це одночасно дуже складно і дуже просто. З чого почати, як сформувати бюджет і команду, як організувати процес. Burning Man це не фестиваль. Ми вважаємо його 70-тисячним містом, який щороку будується і руйнується жителями. Крім того, BM — це розгалужена по всьому світу неприбуткова організація, покликана розвивати творчість в представниках нашого виду. У 2016 році BM виділила на створення арт-об'єктів 1,5 млн доларів у вигляді грантів», — розповідають організатори зустрічі.


Після зустрічі у Mezzanine пройде Kurenivka Afterparty разом з резидентами українського кемпу Kurenivka.

Вхід вільний. Кількість місць обмежена.

 

Подія у Фейсбук