У Києві створять найвищу арт-інсталяцію міста

UNIT.City започатковує щорічну премію UNIT.City Art Prize, метою якої є створення проектів на перетині мистецтва та інноваційних технологій. Учасники першого конкурсу у рамках Премії мають представити власне бачення арт-трансформації заводської труби на території UNIT.City. Зміна її образу підкреслить ревіталізацію колишньої промзони. Приз за найкращий проект – 50 000 гривень та можливість втілити свій задум у життя.

 

 

14 червня інноваційний парк UNIT.City розпочинає прийом заявок на участь у першому конкурсі на здобуття UNIT.City Art Prize (UCAP). Задача – представити власне арт-рішення по видозміні димової труби заввишки 60 метрів. Критерії відбору проекту: розкриття ідеї та філософії парку UNIT.City, інноваційність та унікальність візуального рішення. Заохочується поєднання мистецтва та технологій з науковим підходом.

 

До участі у конкурсі запрошуються: українські та іноземні художники, науковці, конструктори, дизайнери, архітектори та представники будь-яких креативних і технічних професій, бюро та творчих колективів.

 

Заявки приймаються на сайті artprize.unit.city з 14 червня по 15 липня 2017 року.

 

 

Переможець UNIT.City Art Prize (UCAP) отримає 50 000 гривень та можливість реалізувати запропонований проект. Лауреата Премії оберуть та оголосять члени міжнародного журі: Кейс Донкерс (NL), Надім Самман (UK), Дар’я Кольцова (UA), Макс Яковер (UA), Максим Бахматов (UA) та Дмитро Єрьомін (UA).

 

Макс Яковер, керуючий партнер UNIT.City: «Створюючи інноваційний парк ми вирішили не руйнувати, а переосмислити символ індустріальної епохи – промислову трубу. Ми шукаємо ідеї для мистецької та технічної інтервенції, що нададуть креативні функції споруді, стануть маркером докорінної трансформації, зможуть наголосити на новій філософії цього простору».

 


 

Подати заяву на участь у UNIT.City Art Prize можна до 15 липня 2017. Ім’я переможця буде оголошено на Церемонії нагородження 28 липня 2017 року. Відібраний проект буде реалізовано до кінця вересня 2017 року.

 

* * *

UNIT.City Art Prize – міжнародна премія у сфері сучасного мистецтва та науки, що присуджується два рази на рік. Головна мета Премії – підтримка та розвиток проектів на перетині сучасних технологій та мистецтва.

 

Претендувати на здобуття UNIT.City Art Prize можуть художники, науковці, інженери, дизайнери чи мистецько-наукові групи, що працюють з будь-якими жанрами сучасного мистецтва та напрямами науки та техніки.

 

Один художник або група може подати на конкурс від 1 до 3 проектів. Заявки на участь подаються відповідно до регламенту UNIT.City Art Prize.

 

Проект UNIT.City Art Prize започатковано  у 2017 році.