У Києві відкриється міжнародна виставка абстрактного мистецтва

22 липня о 19:00 в літературно-меморіальному музеї М. Булгакова відбудеться відкриття наступної виставки міжнародного проекту лабораторних виставок KNO. Lab. Space – "Образи / Простори".

 

Проект лабораторних виставок KNO. Lab. Space є серією експериментальних виставок, на яких представлено творчість міжнародних та українських художників, що працюють у напрямі безпредметного мистецтва.

 

Робота Olga Zabron

Усі зображення надано організаторами

 

Образи / Простори (фрагмент есе)

 

Серед найважливіших особливостей поняття «образ» постає співіснування зі спостерігачем. Це так зване співавторство. Предмет зображення-образу виникає у зв'язку з його взаємодією зі спостерігачем. Цей процес заохочує спостерігача настільки, що він змінює його, доводить його до ідеального стану. У той самий час, зображення-образ стає суб'єктом, який переживає це. Це не лише образ, який існує в зображенні – це й той, хто сприймає образ, хто стає його свідком, входить у його простір. Фактична матеріальність об'єкта набуває тут вторинного значення.

 

Робота Michal Misiak

 

«Простори» – це трансгресія. Вони ховаються й відкриваються. Вони думають про те, що перебуває в центрі і що – за його межами. Кожен учасник виставки підходить до проблеми простору по-різному, але у всіх роботах є простір поза тим, що можна побачити, і це найважливіше – інший вимір, який може залучати глядачів.

 

Ольга Заброні, Міхал Місіак

 

 

Повна версія есе "Образи / Простори" 

 

Виставка відбувається за підтримки Літературно-меморіального музею М. Булгакова.

 

Робота Tamara Berdowska