У Києві відкриється виставка-щоденник Антона Логова

15 листопада о 19.00, в рамках програми резиденцій #PortArtStudio, відкривається виставка Антона Логова «Одна з назв». В експозиції будуть показані малюнки, фото, інсталяція і відео як результат перебування художника в майстерні.


Виставка втілює дослідження художником теми часу/позачасовості, маніпулятивних властивостей засобів масової інформації, наповненості й порожнечі. Щоденниковий характер дослідження матеріалізується в малюнках, а також фотографіях, на які художник наносить фарбу, утворюючи таким чином «природнє поле часу».

 

«Резиденція для мене в першу чергу, відсторонений погляд. А отже, більш точний. Це спроба поглянути з боку на внутрішнє своє переживання будь-якої проблеми. У даному випадку це проблеми порожнечі і наповнення її смислами» – коментує Антон Логов свій досвід перебування у студії.

 

Проект Логова репрезентує результати роздумів і діалогів щодо прояву справжнього часу. Для того, щоб виявити цю відносну «справжність», фотографічний матеріал був деформований і покритий фарбою.  Результатом цих дій стала поява нового невидимого шару, який художник вважає більш реальним за фотофіксації міського пейзажу, що залишились під фарбою.

 

Побачити експозицію можна буде до 29 листопада 2016 року.

 

Детальніше про проект читайте в інтерв'ю з Антоном Логовим.

 

Робота із серії «Одна з назв»