У Києві вперше відбувся Fashion Film Festival

19 травня на кіностудії FILM.UA  відбувся перший фестиваль Fashion Film Festival Kyiv. У рамках фестивалю в Києві пройшли лекції, майстер-класи, перегляди fashion-фільмів українських та зарубіжних режисерів.

 

Кінопрограму фестивалю складали роботи-фіналісти Конкурсної програми фестивалю Fashion Film Festival Kyiv 2018, кращі fashion-фільми Berlin Fashion Film Festival 2017 та ретроспектива кращих українських fashion-фільмів за версією конкурсу Fashion Move On 2016.

 

У воркшопах режисери Ярема Малащук та Роман Хімей (Yarema&Himey), дизайнер Іван Фролов (FROLOV) та Ольга Жижко розповіли про роботу над fashion-фільмами, створеними для бренду  FROLOV.

 

Усі зображення надано організаторами

 

Лекція відомого фотографа Соні Плакидюк була присвячена інструментам, які допомагають створити ідеальні fashion-сторі.

 

Спеціально запрошені організаторами фестивалю члени міжнародного журі конкусу – співзасновник Berlin Fashion Film Festival Нікколо Монтанарі (Велика Британія) та режисер fashion-фільмів Бенджамін Серуссі (Франція) – взяли участь у Publik talk про світові актуальні тенденції у створенні відеоконтенту, зростання впливу відеоконтенту на інформаційний простір, про важливість створення fashion-фільмів для успіху дизайнерського бренду. Модератором творчої дискусії виступила співзасновнця та креативна продюсерка Red Glass production Яна Алтухова.  

 

 

В рамках Fashion Film Festival Kyiv в Україні відбулась прем’єра повнометражної документальної стічки We Margiela. Фільм розповідає про створення бренду Maison Martin Margiela, загадкову особистість Мартіна Маржели та відкриває творчі таємниці роботи у всесвітньовідомому бренді. У документальній стрічці взяли участь члени команди бренду, перші моделі та клієнти Maison Margiela (назва змінена з 2015 року). Однак за весь фільм жодного разу глядач, у повній відповідності до філософії бренду, не побачив обличчя самого Мартіна Маржели.

 

 

Заключною подією фестивалю стала Церемонія нагородження переможців Конкурсної програми Fashion Film Festival Kyiv 2018. Загалом до участі у конкурсі було подано 71 роботу, серед яких журі обрали 14 фіналістів. Три найкращі фільми отримали такі призи:

 

- FROLOV SPRING 2018 TEASER / Ярема Малащук, Роман Хімей здобув нагороду в номінації Best production та грант на 30 000 гривень від компанії Patriot Rental.

 

FROLOV SPRING 2018 TEASER from FROLOV on Vimeo.

 

 

- PERSONA / Chereshnya була нагороджена в номінації Best fashion story та отримала грант на 30 000 гривень від компанії FILM.UA.

 

"PERSONA" from PRZHONSKAYA on Vimeo.

 

 

- Grisha's Guide / Jordan Blady виграв у номінації Best fashion film та отримав гран-прі Конкурсу 50 000 гривень. Також переможцю було вручено спеціальний приз від генерального партнера фестивалю – інтернет-супермаркету ROZETKA.ua.

 

Grisha's Guide. Short Film from Pavel Buryak on Vimeo.