У КМДА триває міжнародний арт-проект

У стінах Київської міської державної адміністрації (Хрещатик, 36) триває міжнародна виставка «Портал».

 

Міжнродний арт-проект «Портал» є діалогом, який відбувається на території сучасного мистецтва між молодими художниками і зірками світової культури різних епох і напрямків, яких куратори визначили як опініонмейкерів. Це також діалог між мистецтвом і сьогоднішнім українцем: бесіда про те, як реальне підмінюється знаками реального.

 


«Нове варварство, яке хоче все виміряти і зважити, аби розуміти матеріальну цінність будь-чого, формує фальшиву картинку реальності в сучасному українському інформаційному просторі. В межах такої дикості немає місця навіть для критичної думки, а те, що перебуває за межами розуміння, - або не існує, або просто ігнорується.

 

 

Щоб в епоху фіктивних кумирів і невиразних лідерів думок спробувати навести різкість, ми пропонуємо звернутись до маститих співрозмовників і знайти змістовні референси для рівняння там, де невігластво рівнозначне самознищенню. В своїй зухвалості бачити більше, ніж задана картинка світу, інтелектуали минулого і ті, хто сьогодні пробує розширювати простір та руйнувати кордони, мають мужність шукати можливості прояву і нові мови. Не тільки співзвучні своєму часові або ідеям, а й такі, що дозволяють хоча б мізинцем ноги вже сьогодні ступити в завтра».

 

Проект — триб’ют людям майбутнього, серед яких: Френсіс Бекон, Вільям Берроуз, Вільям Блейк, Йозеф Бойс, Ієронім Босх, Джордано Бруно, Брайон Ґайсін, Галілео Галілей, Демна Ґвасалія, Леонардо да Вінчі, Жанна д’Арк, Гільєрмо дель Торо, Джеймс Джойс, Філіп Дік, Лі Еделькорт, Говард Лавкрафт, Ілон Маск, Тарас Шевченко, Мішель Уельбек.

 

 

Учасники проекту: Ольга Гайдаш (Київ-Берлін), Дар’я Барибіна (Школа Родченко, Москва), Добриня Іванов (Київ), Олекса Манн (Київ-Ужгород), Анна Бекерська (Київ), Олена Васик (Київ), Катерина Лесів (Київ), Катерина Лібкінд (Київ), Ольга Лістунова (Вільнюс), Олександр Биченко (Дніпро-Київ), Марія Лірер (Ганновер), Gunia Project (Київ), Майя Колесник (Ліон), Єгор Фєдорічев (Школа Родченко, Москва), Катя Краснова (Нью-Йорк), Михайло Букша (Київ), L’officiel online (Київ).


Побачити проект можна до 24 листопада 2017 року.