У Кривому Розі відбудеться мистецький «Сплав»

«Сплав» – арт-фестиваль, що відбудеться в Кривому Розі 2-3 жовтня за підтримки Генерального Консульства Федеративної Республіки Німеччина в Україні. Організатор заходу – КП «Інститут розвитку міста» виконкому Криворізької міської ради.

 

 

«Сплав різноманітних форм та засобів вираження сучасного мистецтва, оформлений в цілісну експозицію, доступну кожному охочому», – так характеризують концепцію фестивалю організатори.

 

Програма «Сплаву» передбачає два дні насиченого мистецького дозвілля – виставку картин, інсталяцій, скульптур, майстер-класи з хенд-мейду, видовищні перформанси, демонстрацію короткометражок. Серед учасників проекту – гуру сучасного українського арту Іван Семeсюк, Олекса Манн, Андрій Єрмоленко, Роман Мінін, а також криворізькі художники: В’ячеслав Страннік, Юрій Зелений, Григорій Іващенко, Павло Скоромний, Анатолій Лабунський та ін.

 

На любителів видовищ чекає театральна постанова за мотивами творів Г.Сковороди «Сад пісень. Пісні саду»  у виконанні київського колективу. Крім того, в рамках фестивалю буде проведено виставку робіт художників з Німеччини та презентовано проект «Ленд-арт» (мистецтво землі) від гостей з Вінниці. Особливим бонусом «Сплаву» стане нічна експозиція скульптур та картин просто неба під м’яким світлом прожекторів, а також демонстрація цікавих короткометражок сучасного українського кіно. На завершення фестивалю буде проведено феєричне вогняне шоу від театру вогню «ArmKnot» з видовищними трюками та постановками.

 

Відеоролик фестивалю

 

Сторінка події в Facebook