У Львівській області пройде ленд-арт симпозіум “Земля сили”

З 28 липня до 4 серпня 2018 року в околицях Тустані, на території Державного історико-культурного заповідника «Тустань» і села Урич Сколівського району Львівської області відбудеться симпозіум ленд-арту «Земля сили».

 

Наскельне місто-фортеця Тустань — унікальна пам’ятка історії, археології, архітектури та природи. Впродовж ІХ-XVI ст., – Тустань була важливим оборонним та адміністративним центром, а також митницею. Повз неї по Карпатських перевалах проходив Соляний шлях, яким перевозили сіль з Галичини в країни Центральної Європи.

 

Цьогорічний симпозіум має на меті продовжити традицію збирати творчих людей на території пам’ятки та закласти початок щорічній мистецькій резиденції, яка б органічно доповнила це живописне середовище.

 

Тустань

Фото: Капітолій

 

«Земля сили» – неймовірний ландшафт, культурні та природні пам’ятки, насичені історією та легендами. Уся місцевість сповнена творчою енергією, яку пропонуємо акумулювати під час перебування на симпозіумі, у діалозі сучасного мистецтва з культурними нашаруваннями, природним  середовищем та місцевими мешканцями.

 

Ленд-арт симпозіум  започатковується з метою об’єднання митців довкола надихаючого простору, для органічного доповнення культурного ландшафту новими ідеями та художньою інтерпретацією історичних фактів, а також легенд.

 

З 25 лютого до 24 червня 2018 року – прийом заявок від митців до участі в арт-симпозіумі.