У Львові пройде серія воркшопів з перфомансу

 Із 13 по  15  травня у Львові у рамках проекту Лабораторія міждисциплінарних практик "Березіль" відбудуться майстер-класи із перфомансу, які вестиме Марта Босовська з Польщі.

 

Тут і далі — перформанси Марти Босовської

Усі фото надано організаторами

 

Марта Босовська створює інсталяції та перфоманси. Її цікавить пам'ять як середовище та первинна компонента процесу творення.  Її акції транслюють процес безперервного пошуку, сортування, колекціонування, що відбувається на підставі емоцій, які викликані через знаки, звуки та місце. За допомогою простих жестів мисткиня надає нових сенсів предметам, ситуаціям та матеріалам, що оточують людей у повсякденному житті.

 

 

Базовими складовими  майстер класу є передовсім навчання та отримання досвіду для творчого розвитку. Кожен учасник воркшопу, отримуючи знання, матиме нагоду безпосереднього контакту з викладачем, що якісно змінить погляд на стереотипне сприйняття вивчення проблем простору, часу, матерії.

 

Марта Босовська про майстер-клас: "Під час навчання будемо зосереджуватись на питаннях, з якими я сама працюю — місце, історія, пам'ять, об'єкт; будемо досліджувати та аналізувати такі поняття як присутність/відсутність, слід, рештки,  залишковість і повторюваність. Учасники майстер класу матимуть можливість  довідатись про різні технології, конструкції творення перфомансу  як в індивідуальних так і в групових  вправах.  Наші навчальні зустрічі відбуватимуться в мобільному режимі".

 


 

Організатори заходу Тижня Актуального Мистецтва та Школи Перфомансу засновують новий цілорічний проект Лабораторія міждисциплінарних практик "Березіль". Перша сесія Лабораторії "Березіль" відбудеться 12–15 травня. У програмі: лекції, майстер-класи, практичні консультації, виступи перфомерів з України, Китаю та Гонконгу. Всі події будуть публічні та проходитимуть в галереї "Дзиґа" та просторі міста поблизу галереї.

 

Час: 13, 14 та 15  травня, щодня початок о 12:00

Місце: галерея "Дзиґа" (вул. Вірменська, 35, Львів)

Реєстрація: до 10 травня на пошту dzygainfo@gmail.com