У Львові стартує міжнародний Фестиваль аудіовізуального мистецтва

З 4 по 29 жовтня 2017 року вже в третє у Львові буде проходити міжнародний Фестиваль аудіовізуального мистецтва «ТЕТРАМАТИКА». Фестиваль присвячений аудіовізуальному та інтерактивному мистецтву, що зосереджується на взаємодії музики і зображення та на розкритті потенціалу застосування ІТ технологій в мистецьких творах.

 

Метою ТЕТРАМАТИКИ є пропагувати розвиток мультимедійного та інтерактивного мистецтва а також створення міжнародної фестивальної платформи як унікального середовища для обміну досвідом митцями різних країн та лабораторії творчого процесу.

 

Відео-інсталяція Мірослав Балки

Усі зображення надано організаторами

 

ПРОГРАМА

 

1. Виставка «Kein Name» відомого польського митця Мірослава Балки

 

Балка один із найвидатніших сучасних митців у світі, багато разів виставлявся на найпрестижнішій світовій презентації мистецтва якою є Міжнародне Бієнале мистецтв у Венеції. Належить до елітарної гілки митців, які були запрошені до реалізації персональних специфічних сайтових проектів у Tate Modern Turbin Hall у Лондоні. Його роботи знаходяться в колекції Музею сучасного мистецтва в Нью-Йорку.

 

Також він проведе триденний майстер-клас та презентацію.

 

2. «Мистецько-освітній проект «освіта й творчий експеримент»


Цей проект – це спроба інтеракції із середовищем сучасної академічної освіти,створення своєрідного міждисциплінарного майданчика для комунікації та пошуку точокдотику як між сферою сучасного мистецтва та традиційною мистецькою освітою, так іміж сферою сучасного мистецтва й різними, на перший погляд, далекими від мистецтвагалузями науки й освіти. Саме тому частину заходів заплановано провести у окремихвищих навчальних закладах Львова (ЛНАМ, ЛНМА ім. М.В.Лисенка, ЛНМУ ім. Д.Галицького, НУЛП). Реалізація проекту «Освіта і творчий експеримент» може стати імпульсом, який допоможе розкрити творчий потенціал позамистецьких сфер діяльності, показати можливі шляхи співпраці між творчою уявою та новітніми технологіями у технічних науках, медицині, тощо. В рамках проекту відбудуться триденні майстер-класи результати яких будуть представлені в Музеї Ідей (13-26.10 2017).

 

akuvido. Web Wuerfel Werkstat

 

3. Проект «Метода»

 

Виставка в Галереї Дзиґа кураторської групи Відкритого архіву українського медіа-арту (Яніна Пруденко, Антон Лапов, Юлія Кузнєцова, Ларіон Лозовий) що представляє результати дослідження витоків творчості групи akuvido та впливу на неї педагогічного методу Альфреда Максименка, професора ЛНАМ. Проект «Метода» є результатом дослідження їхніх ранніх робіт та педагогічної методи Максименка, який вплинув на akuvido та низку інших львівських медіа-художників.Також це спроба розказати про творче становлення групи, яка свого часу успішно ввійшла у загальноєвропейський контекст розвитку медіа-мистецтва, але сьогодні є малознаною.

 

4. Проект Антона Логова «Future Perfect | Доконане Майбутнє»

 

Проект присвячено дослідженню ідеології прогресу через звернення до конкретних міських локацій пов’язаних з індустріальною історією Львова. Проект складатиметься з двох блоків. В першу чергу увага буде зосереджена на декількох об’єктах індустріальної історії Львова: залишках заводів, фабрик, (депо). Де, за допомогою портативних радіо-передатчиків які транслюватимуть у FM-діапазоні звукові твори створені митцями буде створене своєрідне семантичне мереживо — звуковий радіо ландшафт, розподілений у міському середовищі. Другу частину проекту складатиме робота з реконтекстуалізації простору URBAN бібліотеки. Публічна бібліотека буде не тільки інформаційним центром усього проекту (де можна буде отримати різну додаткову інформацію щодо проекту), але буде переосмислена й вона сама — як феномен прогресу, своєрідний репозиторій знання та місце його виробництва, яке опосередковано пов’язане з підтримкою поведінкових патернів індустріального суспільства.

 

Окрім цього у програмі Фестивалю численні лекції, майстеркласи, дискусії та творчі зустрічі з митцями!

 

Йоанна Хофман. Microscape

 

Учасники: Мірослав Балка (PL),Тереза Барабаш (UA), Михайло Барабаш (UA), Афродіті Псара (GR), Марія Варела (GR), Марінос Коутсоміхаліс (GR), Анджей Васілєвський (PL), Йоанна Хофман (PL), Фабєн Зокко (FR), Славомір Собчак (PL), Анна Тичинська (PL), Пьотр Маха (PL), Арт група НУРТ (UA) (Михайло Барабаш, Остап Мануляк, Юрій Булка), Віталій Шупляк (UA), Ujif_notfound [UN], Кураторська група ВАУМА (Яніна Пруденко, Антон Лапов, Юлія Кузнєцова, Ларіон Лозовий) (UA), Альфред Максименко (UA), akuvido (Ганна Куц та Віктор Довгалюк) (UA), Юрій Булка (Львів), ГФН (Галицький Фанкі Нойз) (Львів), Роман Гук (Львів), Олександр Єльцин (Луганськ/Київ), Поліна Карпова (Харків), Ларіон Лозовий (Київ) та Павло Хайло (Луганськ/Київ), Вікторія Сарангова (Берлін), Дарина Фес (Київ), Микита Філоненко (Харків), чемпіонат світу з медитації (Олексій Подать (Слов'янськ/Харків) та Тімур Джафаров (Київ), Adam Frankiewicz (Варшава), John Object (Київ), Hazslinszky Tamás (Львів), Максим Лосєв (Сорокине(Краснодон)/Київ), Анастасія Нечипоренко (Львів), Антон Лапов (Луганськ/Київ)

 

Локації:

Національний музей у Львові ім. А.Шептицького (2-й корпус), МО «Дзиґа», Музей Ідей

URBAN бібліотека, ЛНАМ, Галерея ЛНАМ, ЛНМА імені Миколи Лисенка, Студія електроакустичної музики (EESEM) при ЛНМА ім. М.В.Лисенка, Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького, Національний університет «Львівська політехніка», Факультет культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка, Центр міської історії Центрально-Східної Європи, Порохова вежа, простір міста.

 

Організатор: ГО «Мистецьке об’єднання НУРТ»

 

Сайт фестивалю