У Мистецькому Арсеналі пройде перформанс битви на мечах

26 листопада у Мистецькому Арсеналі у межах виставки “Уявний путівник. Японія”  можна буде побачити перформанс битви на мечах від творчого об’єднання KAMUI. Перфоманс відбудеться о 14.00 та о 18.00.


Об’єднання  KAMUI було утворено Тецуро Шимагучі в 1998 році. Перфоманси KAMUI поєднують красу форм, бойові мистецтва та акторську гру. У Японії KAMUI беруть участь у театральних виставах, фільмах та шоу. KAMUI співпрацюють з різноманітними жанрами (від японських традиційних мистецтв, таких як Кабукі, Ну, Кіґен, Вадайко, Шакухачі, Шеймісен до зарубіжних мистецтв, таких як балетний танець, оркестрова музика, рок-музика, брейк-данс).

 

Зображення надано організаторами

 

Лідер трупи Тецуро Шимагучі був постановником сцени боїв у першому фільмі “Убити Біла” та виконував роль Мікі одного з якудзів банди “Crazy 88”. Тецуро провів півроку працюючи з режисером Квентіном Тарантіно над хореографією сцен боїв.

 

“Шлях Самурая” КЕНГІДО, створенний Тецуро Шимагучі, – бій на мечах, поєднаний з красою форм. Тецуро навчає КЕНГІДО в Японії, Америці та Європі. 

 

KAMUI активно гастролюють світом, щоб  познайомити з самурайською культурою та продемонструвати глядачам суміш класичних і сучасних методів меча.

 

 

Вартість квитків: 

Повний квиток – 60 грн.

Пільговий квиток – 30 грн.*

Сімейний квиток – 130 грн.**

 

*Право на пільговий квиток мають пенсіонери, школярі, студенти (за наявності посвідчення).

**Сімейний квиток розрахований на двох дорослих і одну-чотири дитини віком від 12 років.

Вхід безкоштовний дітям до 12 років, особам з інвалідністю 1-2 групи, учасникам та ветеранам АТО, працівникам музею, членам спілки художників (за умови наявності дійсного посвідчення).