У Німеччині покажуть відеогру, де знищують твори Джеффа Кунса

До 30 серпня на арт-виставці проти насильства в Берліні можна пограти у відеогру «Jeff Koons Must Die!!!». «Що б ви зробили, якби опинилися замкненими в музеї на одну ніч із ракетною установкою під час ретроспективи творчості Джеффа Кунса?» – йдеться в анотації до неї.

 

Кадр з гри

 

Гравці мають можливість знищити віртуальні копії найвідоміших творів популярного сучасного художника, серед яких – інсталяція «Balloon Dog», роботи із серії «Made in Heaven» та ін. У грі неможливо перемогти, адже чим більше творів Кунса ви руйнуєте, тим більше музейних охоронців, кураторів і юристів стають на їхній захист. «Jeff Koons Must Die!!!» у 2011 р. створив художник Хантер Йонакін. Пограти в неї можна лише на спеціальних гральних автоматах.

 

Гральний автомат «Jeff Koons Must Die!!!»

 

Сам Йонакін запевняє, що не ставиться до Кунса погано чи з агресією. «Я обрав Кунса тому, що він популярний і перебуває на вершині харчової піраміди сучасного мистецтва», – пояснює він. – «Я думаю, коли люди грають у гру, то бачать у ній щось більше, ніж знищення. Вони розуміють, що за такі дії буде відплата, і, зрештою, ніколи не перемагають».

 

Подивитися на ігровий процес «Jeff Koons Must Die!!!» можна за посиланням.

 

Джерело: huffingtonpost.com