У Нью-Йорку відкриється виставка українського графіка Олега Денисенка
Програма «Мистецтво в Інституті» Українського інституту Америки з радістю оголошує спеціальну виставку сорока графічних творів українського художника Олега Денисенка, у якій представлені нові роботи митця та вибрані архетипові твори з його графічного доробку минулого десятиліття. Виставка відкриється 10 листопада о 18.00 і триватиме до 29 листопада 2017 року. Курована Волтером Хойдишем, доктором філософії, директором програми «Мистецтво в Інституті», ця виставка відзначає другий сольний проект художника в Українському інституті Америки.
Інноваційний і плідний художник, що працює в галузях живопису, скульптури, каліграфії та книжкової ілюстрації, Денисенко визнаний на міжнародному рівні за свої витончені гравюри на папері. Дивовижно винахідливий рисувальник, почасти завдяки рокам вивчення моралізаторського мистецтва північних європейських майстрів, таких як Босх, Брейгель, Кранах і Дюрер, серед іншого, Денисенко розробив досить оригінальну структуру і просторову базу, навколо яких процвітає алхімія фантастичних та метафоричних сюжетів. Знаходячи своїх магічних персонажів у глибинах свідомості, Денисенко сплітає елементи національної ідентичності, релігії, міфу і легенди в гобелен вигаданої історії, пропонуючи алегоричну хроніку.
Зображення надане організаторами
Олег Денисенко, що народився у Львові, зосередився на графіці під час навчання в Національній академії друкарства (Львів). Він має понад тридцять міжнародних відзнак в галузі гравюри, у тому числі Гран-прі 9-ї Мондіальної трієнале малих принтів (2014 рік) в Шамальєрі, Франція. Недавня участь митця в інших світових виставках включає Міжнародну трирічну виставку малих графічних мистецтв, Лодзь, Польща, Міжнародну виставку друку «Глобальна матриця VI», Галерея Університету Пердью, і 10-у Міжнародну бієнале сучасного друкарства, Труа-Рів'єр, Квебек. Він є активним членом Союзу українських художників та академічного сенату Міжнародної академії сучасного мистецтва (Рим). Олег Денисенко живе і працює у Львові.
Години роботи виставки: з вівторка по неділю, з 12.00 до 18.00 або за попереднім записом.