У Pavlovka ArtGallery відкриється виставка польської пінхол-фотографки

Pavlovka ArtGallery за підтримки Інституту Адама Міцкевича у Варшаві презентує експозицію польської пінхол-фотографки Міхаліни Хендріс  «Reflection», що об'єднує три проекти.

Автопортрет

«Я обираю Маттерхорн -— найкрасивішу гору в світі, тому що це символ гори, ікона, що показує природу як прекрасну, так і небезпечну. Ця робота присвячена пошуку мого власного шляху в житті та мистецтві, спроба злитися з природою, з якою я сильно пов'язана, це мій автопортрет».

 
Щоб створити фотографію, Міхаліна Хендріс використовувала мультипінхольную техніку. Вона розробила спеціальну камеру-обскуру і змінні трафарети, які пізніше стали книгою, і точно розподілила отвори таким чином, щоб їх щільність створювала світлі й темні ділянки зображення шляхом їх перехрещення. Проект складається з багатьох прямокутників, кожен з яких являє собою відсканований фотопапір у масштабі 1:1.

 

Зображення надано організаторами


Процес створення цієї роботи досить трудомісткий. Треба зробити штампувальні трафарети, розрахувати експозицію, об'єднати фрагменти. За словами автора, він подібний до сходження на гору.


Проект складається з трьох частин:
- фотографія, 110х61 см
- камера з декількома отворами, 20 x 5 x 30 см
- книга з мультіпінхольної матриці, 18 x 24 см, 114 сторінок.

Зимове небо


За допомогою мультипінхол камери Міхаліна Хендріс зробила сімейний портрет. Отвори були влаштовані так, що отримувані зображення створювали окремі сузір'я. Автор фотографувала близьких людей, щоб кожен з них формував власне сузір'я в небі.

Reflection

Серія автопортретів, знятих у відображенні хвиль.

 

Виставка триватиме з 13 по 21 грудня 2017 р.

Відкриття експозиції та творча зустріч з авторкою: 13 грудня о 19.00.