У школі Bird In Flight розкажуть, як створити фотокнигу в Україні

12 грудня о 19.00 в школі фотографії Bird in Flight пройде відкрита зустріч «Фотокнига: ідея, створення, просування», де видавці та фотографи поділяться досвідом створення та просування фотокниги.


Своєрідною формою підведення підсумків для багатьох фотографів сьогодні стала фотокнига. Видаючи її, фотографу куди простіше розповісти про свій проект широкій аудиторії. Фестивалі фотокниг з кожним роком стають все популярнішими в Європі, а нещодавно ця тенденція дійшла і до України. Місцеві видавництва почали випускати більше фотокниг, а молоді фотографи працюють над макетами і самостійно шукають видавців і представляють свої книги за кордоном.

 

Усі зображення надано організаторами


На зустрічі ви дізнаєтеся, як почати роботу над фотокнигою, якщо ви молодий автор, як взаємодіяти з різними видавництвами, а також як просувати свою фотокнигу в Україні і за кордоном.

 

Програма


Від ідеї до палітурки: фотографка Юлія Полуніна-Бут поділиться досвідом, як придумати книжкове оформлення проекту, відібрати візуальний ряд і зробити макет.

 

Робота видавництва: старша редакторка Видавництва Основи Свєта Лібет розповість, як вони взаємодіють з авторами, відбирають пропозиції і що потрібно для того, щоб фотокнигу опублікували.

 

 

Виробництво фотокниги: засновник інді-видавництва Red Zet Ілля Жекалов розповість про розробку дизайну фотокниги і особливості друку.

 

Просування: куратор серії фотокниг у видавництві РОДОВІД Дарина Ніколенко розповість про особливості Конкурсу макетів фотокниг (Dummy Award), вибір журі та етапи подальшого випуску книги-переможця.

 

Погляд з боку: колекціонер Ярослав Ведмідь розповість, які фотокниги купує, чим керується при їх виборі та як зібрав свою колекцію.


Кількість місць обмежена, реєстрація обов'язкова.