«Україна – вільна сцена» у Парижі

16 березня о 15:00 у FEDORIV Hub (м. Київ; вул. Велика Васильківська, 5) розпочнеться презентація фестивалю сучасного українського мистецтва «Україна  – вільна сцена», який відбудеться у Парижі з 7 квітня до 7 травня.

 

 

Фестиваль «Україна – вільна сцена» буде представлений та реалізований командою українського фестивалю «Гогольфест» за сприяння українських і французьких партнерів. Проект презентує світові найактуальніші сторінки вітчизняної культури – від академічної музики до експериментального театру, від медіаінсталяцій до літературних бестселерів.

 

Учасники презентації:

 

Влад Троїцький – організатор фестивалю «Гогольфест», режисер, продюсер;

 

Олег Соснов – координатор фестивалю, куратор проектів візуальної та музичної програм;

 

Андрій Халпахчі – генеральний директор МКФ «Молодість»;

 

Дар’я Кольцова – художниця, куратор візуального проекту;

 

Євген Уткін – засновник Дому освіти та культури «Майстер-Клас»;

 

Ірина Буданська – директор культурно-освітнього центру «Майстер-Клас»;

 

Валентин Сильвестров – композитор;

 

Іван Семесюк – художник. 

 

«Протягом останнього року французи, німці, італійці чують про Україну, як про гарячу точку конфлікту на Європейському континенті, не завжди чітко розуміючи, які цінності і прагнення змусили людей вийти на Майдан, іти добровольцями в АТО або ж ставати учасниками безпрецедентного волонтерського руху», – говорять організатори  події. – «Фестиваль покликаний заповнити цю прогалину: познайомити європейського глядача із яскравими новітніми сторінками українського мистецтва, доповнити інформаційну картину, що склалася щодо України у закордонних ЗМІ, а також продемонструвати український погляд на події».

 

 

Фото: tlc-travel.com.ua