Україна, Франція та Грузія відкриють «Екстремальні території»

17 квітня в арт-центрі Closer (м. Київ; вул. Нижньоюрківська, 31) School of visual communication за підтримки Французького інституту в Україні презентує виставку інста­ляцій і документації в рамках міжнародного мистецького проекту «Екстремальні території». На виставці результати дослідження міст як політичної території представлять студенти чотирьох інституцій: ÉESAB (Ренн, Франція), School of visual communication (Київ, Україна), Тбіліської державної академії мистецтв і TRAM (Грузія).

 

 

Відвідувачі виставки побачать «екстремальні території» міст Києва і Тбілісі очима молодих художни­ків з іншого культурного контексту. Ідея проекту виникла восени 2014, коли студенти Школи мистецтва Ренн (Франція) приїхали оглянути революційний Київ, і набула розвитку у Тбілісі (Грузія). Експозицію молоді художники з трьох країн створять на основі проектів, які в січні 2015 вони виставили в Ренні (Франція).

 

На презентації учасники з України розкажуть про нові ідеї проекту і про свій досвід творчої співпраці, наступним етапом якої стане виставка в Батумі восени 2015.

 

Учасники виставки: Морґан Азарофф, Алексанр Барре, Ана Чадунелі, Ґабріель Деказ, Гіоргі Ґотсадзе, Ґвантса Джишкаріані, Давид Корошинадзе, Ірина Кудря, Тетяна Кудрик, Гіоргі Маґрадзе, Анна Мартіашвілі, Лор Матьє, Тома Портьє, Юрій Прогонний, Ганна Щербина, Анастасія Синєпупова, Матільд Ваво. А також Мішель Арпен, Ліонель Камара та Віталій Янковий.

 

Виставка «Екстремальні території» триватиме до 2 травня.

 

Нагадаємо, що в лютому учасники «Екстремальних територій» прочитали в Києві лекцію про проект.

 

Ілюстрація – з офіційної сторінки заходу в Facebook