Українські та російські художники зустрінуться у Львові

У Львові презентують проект «¡WARNING!», до якого увійшли твори художників із України та Росії на межі візуального мистецтва та аудіо. Це відбудеться 6 жовтня о 17:00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17).

 

Твір Аліни Якубенко з проекту «¡WARNING!»

 

Своєю творчістю митці двох країн висловлюють протест пропаганді та політичним маніпуляціям. «Зокрема роботи, відібрані для проекту, анатомують травми, фобії, розлади та неврози, що набуває людина у вигляді ідеологічної заангажованості, втрати критичного мислення та самоідентифікації, почуття провини, передчуття катастрофи, хворобливої недовіри. З іншого боку, роботи молодих художників критикують маневри апарату пропаганди, скутість людини у поліцейській державі, відношення до України як до об’єкта (а не суб’єкта) міжнародних політичних дій», – повідомляють про проект організатори.

 

Марина Дикуха. «Big Brother Is Fucked Up Watching You»

 

Учасники «¡WARNING!»: Electroboutique [RU], Марина Дикуха [UA], Антон Лапов [UA], Андрій Лінік [UA], Михайло Максімов [RU], Роман Михайлов [UA], Олена Роменкова [RU], Наталя Тіхонова [RU], Іван Тузов [RU], Мітя Чуріков [UA], Аліна Якубенко [UA]. Аудіовізуальний перформанс – Антон Лапов [UA], Максим Лосєв [UA]. Куратор – Яніна Пруденко [UA].

 

«Electroboutique». «Дизайн нео-ліберального режиму»

 

Проект «¡WARNING!» презентують в рамках фестивалю аудіовізуального мистецтва «ТЕТРАМАТИКА», що триває у Львові з 22 вересня до 13 жовтня. Також у програмі фестивалю – проект «Культивовані культури. WRO Resume» з бієнале сучасного мистецтва у Вроцлаві, круглий стіл «Поза пропагандою» та презентації аудіовізуальних робіт художників із України, Росії, Польщі та інших країн.