Український майстер емалевої мініатюри отримав відзнаки в Британії та США

Оригінальна емалева живописна мініатюра "І риба б співала, якби голос мала", виконана київським живописцем-емаль’єром Володимиром Ваніним, отримала вже вдруге відзнаку на міжнародних виставках — у Великобританії та США.


Літом 2016 року цей твір брав участь у щорічній виставці в Уельсі (Великобританія), організованій Спілкою мініатюристів Гілліард, де отримав Премію Сью Лі (The Sue Lee Award) з відзнакою "Троянда Тюдорів". У грудні 2016 твір також побував на 83-й щорічній  міжнародній виставці мініатюрного мистецтва у Вашингтоні.

 

Володимир Ванін. "І риба б співала, якби голос мала", 6х8 см


Мініатюру розміром 6х8 см. було створено за мотивами українського прислів'я.

 

Як зазначає Юлія Гнат, арт-менеджер "s.com.ua — postModern ArtGallery", що представляє творчість Володимира Ваніна на міжнародних виставках: "Сюжет твору певним чином торкається теми вільного вибору, права голосу, самовираження і можливості щодо його прояву. Ця тема, у поєднанні із найвищою майстерністю виконання, отримала відчутний резонанс у британської та американської аудиторії, ймовірно і з огляду на актуальні події в цих країнах. Мініатюра цікава іноземному глядачеві також і тим, що представляє історично достовірний автентичний український жіночий образ приблизно 18 сторіччя (створено експертом із історичного українського костюму Людмилою Сівцевою-Климук)".

 

Український емаль’єр-мініатюрист Володимир Ванін, який живе та працює в Києві, з листопада 2016 року є асоційованим членом британського Королівського товариства мініатюристів (The Royal Society of Miniature Painters, Sculptors & Gravers, London UK), а з лютого 2017 членом Вашингтонського Товариства Мініатюристів (Miniature Painters, Sculptors and Gravers Society of Washington D.C., USA).

 

Джерело: s.com.ua